Advert
Advert

Ekinci’den yarıyıl tatili mesajı

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, 2023-2024 eğitim öğretim yılı birinci dönem sonu ara tatili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Ekinci’den yarıyıl tatili mesajı
Ekinci’den yarıyıl tatili mesajı Admin
Advert

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, yayınladığı mesajında, öğrencilerin yarıyıl tatilini iyi değerlendirmelerini hem dinlenmelerini hem de bol bol kitap okumalarını tavsiye etti.

2023-2024 Eğitim-Öğretim yılının birinci döneminin sona ermesiyle öğrencilerimizin karnelerini bugün alacaklarını hatırlatan Başkan Ekinci, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Yorucu bir yarı dönem geçiren, geleceğimizin umudu, ülkemizin istikbali olan öğrencilerimizin ve onları hayata hazırlayan kıymetli öğretmenlerimizin iyi bir yarıyıl tatili geçirmelerini, başarılarının ve azimlerinin artarak devam etmesini temenni ediyorum. Sevgili çocuklarımız, eğitim hayatınızda yaptığınız planlar size gelecek adına yol gösterici olacaktır. Sizler geleceğimizin fotoğrafısınız. Gelmek istediğiniz nokta ile ilgili yapacağınız planlı çalışmalar sizleri isteğiniz hedefe götürecektir. Sevgili öğrencilerimiz, notlarınız ne olursa olsun umudunuzu, cesaretinizi, inancınızı ve kendinize olan güveninizi diri tutarak iyi bir tatil geçirin. Diğer yandan, değerli velilerimize de büyük görev ve sorumluluklar düşmektedir. Başarı ve başarısızlıklarında çocuklarınızın hep yanlarında olun ve onları destekleyin.”

“EĞİTİME BÜYÜK DESTEK SAĞLADIK”

Başkan Ekinci, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın ve gençlerimizin güçlü bir Türkiye için daha çok çalışmasını ve iyi bir eğitim almasını önemsediklerini de mesajında belirterek, “Viranşehir Belediyesi olarak ilçemizdeki eğitim kurumlarımızın fiziki ihtiyaçları başta olmak üzere eksikliklerinin giderilmesi noktasında imkânlarımız ölçüsünde ciddi destek sağladık. Okul yöneticilerimizden gelen talep doğrultusunda okullarımızın ihtiyaçlarını gidermeye çalıştık. İlçe genelinde üniversiteye hazırlanan mezun ve 12’nci sınıf öğrencilerine yönelik deneme sınavı düzenledik. Öğrencilerimizi sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerimizle buluşturduk. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da her zaman öğrencilerimizin yanında olacağız. Bu duygu ve düşüncelerle; ülkemizi yarınlara taşıyacak olan öğrencilerimizi ve onları hayata hazırlayan öğretmenlerimizi tebrik ediyor, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili geçirmelerini diliyorum.”

urfa çağdaş viranşehir okul karne
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı