Advert
Advert

Ekinci, Öğretmenler Günü’nü kutladı

'24 Kasım Öğretmenler Günü' dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, öğretmenlik mesleğinin toplumu mum misali aydınlatan son derece onurlu ve kutsal bir meslek olduğunu belirterek, "Öğretmenlik mesleğini büyük bir sorumluluk ve fedakârlıkla ifa eden tüm öğretmenlerimizin, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü can-ı gönülden tebrik ediyorum" dedi.

Ekinci, Öğretmenler Günü’nü kutladı
Ekinci, Öğretmenler Günü’nü kutladı Admin
Advert

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci,  '24 Kasım Öğretmenler Günü' dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Vatanın dört bir yanında, her türlü şartta mesleğini hakkıyla ifa etmeye çalışan fedakâr öğretmenlerimizin '24 Kasım Öğretmenler Günü'nü yürekten kutluyorum diyen Başkan Ekinci, mesajında; şu ifadelere yer verdi:

“Eğitim, geleceğimizi doğru bir şekilde inşa etmemize olanak sağlayan en önemli etkendir. Eğitimin temel gayesi, taze beyinleri evrensel değerlerin ışığında; üretken, idealist, vatanına ve bayrağına bağlı bireyler olarak yetiştirmektir. Ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmak; eğitim sistemimizi geliştirmekle ve eğitim hizmetlerinin kalitesini her aşamada yükseltmekle mümkün olacaktır. Öğretmenlik; sorumluluğu ağır, fedakarlık ve sabır gerektiren, dünyanın en onurlu mesleklerinden biridir. Bu mukaddes mesleğin saygınlığının korunması için gayret göstermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle ebediyete göç etmiş başta eğitim şehitlerimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, görevleri başında olan öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler günü kutlar, başarılı ve sağlıklı günler diliyorum.

urfa çağdaş viranşehir öğretmenler günü kutlama
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı