Advert
Advert

Viranşehir Belediyesi İle Hayallerine Hazırlanıyorlar

Viranşehir Belediyesi tarafından açılan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) ve Polis Meslek Yüksekokulları (PMYO) kurslarına katılan gençler, hayallerine hazırlanıyor. Antrenörler eşliğinde sıkı şekilde parkurlara hazırlanan gençler, ücretsiz olarak verilen kurslar dolayısıyla Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye teşekkür etti.

Viranşehir Belediyesi İle Hayallerine Hazırlanıyorlar
Viranşehir Belediyesi İle Hayallerine Hazırlanıyorlar Admin
Advert

Gençliğe ve geleceğe yönelik gerçekleştirdiği yatırımlarla takdir toplayan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, gençlerin hayallerini gerçekleştirmek için de gerekli adımları atmaya devam ediyor.

Başkan Ekinci’nin talimatıyla belediye bünyesinde açılan kurslarla, gençlerin hayallerine kavuşması sağlanıyor. Özel yetenek parkur sınavıyla öğrenci alan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) ve Polis Meslek Yüksekokulları’na (PMYO) girmek isteyen gençler, Viranşehir Belediyesi’nin Spor Kompleksi’nde açtığı kursları tercih ediyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen BESYO ve PMYO Hazırlık Kursundan ücretsiz olarak faydalanan gençler, antrenörler eşliğinde sıkı bir şekilde hayallerine hazırlanıyor.

 Kendileri için oluşturulan ve birçok aşamanın yer aldığı parkurlarla geleceğe hazırlanan kursiyerler, sunulan imkânlardan dolayı Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve Viranşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

urfa çağdaş viranşehir belediyesi kadın sporcu besyo beden eğitimi spor kompleksi
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı