Advert

Yazmacı, Vatandaşlarla Kucaklaşmaya Devam Ediyor

14 Mayıs genel seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Şanlıurfa Milletvekili adayı Asuman Cevahir Yazmacı, vatandaşların gönüllerine girmeye onlarla kucaklaşmaya devam ediyor.

Yazmacı, Vatandaşlarla Kucaklaşmaya Devam Ediyor
Yazmacı, Vatandaşlarla Kucaklaşmaya Devam Ediyor Admin
Advert

Seçim çalışmalarının ilk gününden buyana her gün farklı bir noktada büyük bir özveri ile çalışmalarını sürdüren Yazmacı’nın bu günkü ilk durağı Viranşehir Kırsal mahalleri oldu. Burada vatandaşlardan 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı Recep Erdoğan ve AK Parti’ye destek isteyen yazmacı, her zaman hemşehrilerimizin emirlerindeyiz. Dedi.

Vatandaşların teveccühünden dolayı teşekkür eden Yazmacı, “Şanlıurfa’nın sorunlarını bilen bir kız kardeşiniz olarak sizlere her zaman hizmet etme şiyarı içinde çalışmalarımı sürdüreceğim” şeklinde konuştu.

Ardından Şanlıurfa kent merkezinde ev ziyaretlerini sürdüren Yazmacı, Şanlıurfalı kadınlar ile sohbet ederek talep ve önerilerini dinledi.

AK Parti iktidarı döneminde kadınlara yönelik yapılan çalışmalara değinen Yazmacı, Şanlıurfa Kadınlarının iş ve sosyal alanda önünü açmak adına yapacağı çalışmaları tek tek anlattı.

Ardından Karaköprü ilçesindeki seçim bürosuna geçen Yazmacı, burada kendisini desteklemeye gelen vatandaşlarla bir araya geldi.

URFA ÇAĞDAŞ ŞANLIURFA ASUMAN YAZMACI NECLA YILDIZ 2023 SEÇİM
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı