Advert

Cevheri, Pazar Esnafını Tek Tek Gezdi

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili adayı Mehmet Ali Cevheri, 14 Mayıs genel seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdürüyor. İlk olarak ŞUTİM Hal Pazarı esnafını ziyaret eden Cevheri, ardından Eyyübiye’de bulunan 3. Seçim bürosunun açılışına katıldı.

Cevheri, Pazar Esnafını Tek Tek Gezdi
Cevheri, Pazar Esnafını Tek Tek Gezdi Admin
Advert

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Genel seçimlerde Milletvekili adayı olan Mehmet Ali Cevheri, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Genel Seçimlere sayılı günler kala temposunu hız kesmeden sürdüren Cevheri, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Şanlıurfa Milletvekili Adayı Mehmet Ali Cevheri, ŞUTİM’de bulunan 250'ye yakın Hal Pazarı esnafını tek tek ziyaret ederek hem sorunlarını dinledi hem de 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan seçimler için destek istedi. AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Ali Cevheri’ye, ŞASEMKOM Başkanı Kemal Sezer ve birçok STK yöneticisi eşlik etti.

Üçüncü Seçim Bürosu Açıldı

Hal pazarı esnafının ardından Eyyübiye yerleşkesinde bulunan 3. Seçim bürosunun açılışına katılan Cevheri, 14 Mayıs'a sayılı günler kaldığını dile getiren Milletvekili adayı Mehmet Ali Cevheri, "Hepimiz adeta bayrama girer gibi bu vatana karşı görevimizi yapacağız" dedi.

Yeni Seçim bürosunun açılışında konuşan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Ali Cevheri; "Barış, Özgürlük, kardeşlik içinde yaşayan bir Türkiye bırakacağız. Herkesin işinin ve aşının olduğu bir Türkiye bırakacağız. Kızlarımızın üniversite kapılarından gönderilmediği, başörtülerin dışlanmadığı, başörtülerin ikinci sınıf sayılmadığı bir Türkiye bırakacağız. Urfalı olarak Hz İbrahim'in, Hz Eyüp’ün, hemşerisi olmaktan Hz Yakup'un gezdiği topraklarda yürümekten, Hz Şuayp havasını teneffüs etmekten gurur duyuyoruz. İyi ki Şanlıurfalıyız, iyi ki sizin hemşerinizim. Ne kadar gurur duysak azdır" dedi.

Mehmet Ali Cevheri’nin Şanlıurfa’daki 3. Seçim bürosu açılışına Eyyübiye AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğal, Eyyübiye AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülten Balcı ve birçok yönetici ve ilçe teşkilatı katılım sağladı.

urfa çağdaş şanlıurfa seçim çalışması mehmet ali cevheri
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı