Advert
Advert

Milletvekili Adayı Yazmacı Ve Başkan Ekinci Esnafı Dinledi

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Cevahir Asuman Yazmacı, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ile birlikte Buğday Pazarı esnafını ziyaret ederek, sorun ve taleplerini dinledi. Yazmacı ve Ekinci, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimler için de AK Parti’ye destek istedi.

Milletvekili Adayı Yazmacı Ve Başkan Ekinci Esnafı Dinledi
Milletvekili Adayı Yazmacı Ve Başkan Ekinci Esnafı Dinledi Admin
Advert

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Viranşehir Bölgesi adayı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Cevahir Asuman Yazmacı’ya destek vermeye devam ediyor. Başkan Ekinci, Milletvekili Adayı Yazmacı ile birlikte Buğday Pazarı’nı ziyaret etti. AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ve Viranşehir Zahireciler ve Borsa Derneği Başkanı Remzi Atan’ın da eşlik ettiği Başkan Ekinci ve Yazmacı, esnafla bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinledi. Esnafın ilettiği sorunlar Başkan Ekinci ve Yazmacı tarafından tek tek not alınırken, bunların çözümü için gerekli birimlere talimat verildi.

Ziyaret ettiği noktalarda yoğun ilgiyle karşılanan ve esnafa hayırlı kazançlar dileyen Ekinci ile Yazmacı, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde AK Parti’ye destek vermelerini istedi.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, yaptığı açıklamada,

14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde AK Parti’nin yeni bir zaferle çıkacağına yürekten inandığını belirterek, “Cumhur İttifakı olarak gireceğimiz seçimlerden hem genelde hem de yerelde tarihi bir zaferle çıkacağımıza inancımız tamdır. Halkımız, halka hizmeti Hakk’a hizmet olarak gören Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ve O'nun liderliğinde Türkiye'yi yeni yüzyıla taşıyacak kadrolara her zamankinden daha fazla destek vereceğine inanıyoruz” dedi.

Ziyaret, Viranşehir Zahireciler ve Borsa Derneği Başkanı Remzi Atan ve üyeleri ile çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

urfa çağdaş viranşehir seçim çalışması asuman yazmacı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı