Advert
Advert

Yazmacı, “Ablanız, kız kardeşiniz olarak tüm Şanlıurfa’nın temsilcisi olacağım’’

14 Mayıs genel seçimlerine az bir süre kala çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Şanlıurfa AK Parti Milletvekili adayı Cevahir Asuman Yazmacı, Şanlıurfalı kadınlar ve gençlerle bir araya geldi. Yazmacı, “Ablanız, kız kardeşiniz ve arkadaşınız olarak sizlerin, tüm Şanlıurfa’nın temsilcisi olacağımın sözünü veriyorum” dedi.

Yazmacı, “Ablanız, kız kardeşiniz olarak tüm Şanlıurfa’nın temsilcisi olacağım’’
Yazmacı, “Ablanız, kız kardeşiniz olarak tüm Şanlıurfa’nın temsilcisi olacağım’’ Admin
Advert

Her gün Şanlıurfa’nın farklı bir noktasında gerek esnaf, gerek vatandaş gerek ise ev ziyaretlerini sürdüren Yazmacı, gittiği her yerde AK Parti’ye destek istiyor.

Çalışmaları kapsamında bugün Paşabağı mahallesinde vatandaşlarla buluşan Yazmacı burada ilk olarak kadınlarla bir araya geldi. Kadınların ve çocukların yoğun ilgisi ile karşılaşan Yazmacı, verilen destekten ötürü vatandaşlara teşekkür etti.

Burada bir konuşma yapan Yazmacı, “Hep birlikte Şanlıurfalı kadınların gücünü Türkiye’ye göstereceğiz. Ben bir ablanız, kız kardeşiniz, arkadaşınız olarak sizlerin temsilcisi olacağımın sözünü veriyorum.” dedi. 

YAZMACI, “14 MAYIS MAZLUMLARIN SEÇİMİ OLACAK”

Günün devamında AK Parti Şanlıurfa İl Kadın Kolları tarafından düzenlenen "AK Kadınlarla Buluşma" programına katılan Cevahir Asuman Yazmacı, “Aranızdan çıkmış bir kız kardeşinizim. Kadınların sorunlarını çok net biliyorum. Yaklaşık otuz yıldır ticaretin içinde olan ve yaklaşık yirmi yıldır sivil toplum kuruluşlarında olan bir kız kardeşinizim. Bu şehirde kadın girişimciliğin önünün açılması için çaba vermiş bir kız kardeşinizim. Hepinizi çok iyi tanıyor ve biliyorum. Meclise gittiğimizde de vekiliniz olarak değil bir kız kardeşiniz olarak yedi yirmi dört emrinizde olacağımı ifade etmek istiyorum. Özelde kadınların ama genelde tüm şehrin; on üç ilçenin milletvekili olarak hizmet etmeye devam edeceğiz. Kadınlar bizim için çok önemli. Çünkü bireyleri yetiştiren anneler. Topluma faydalı bireylerin yetişmesi için, etik değerlerin, ahlaki değerlerin olabilmesi için annelere çok ihtiyaç var. Bizler bu doğrultuda yapılabilecek her türlü çalışmada yalnızca siyasette değil, ticarette, sosyal hayatta, ekonomide… her şekilde her projenin takipçisi olacağız. Bu projeleri Cumhurbaşkanımızın vizyonu, bakanımızın desteğiyle bu şehirde birçok projeye imza atacağımızdan kaygınız olmasın. Artık beyin göçünü veren değil Şanlıurfa’da beyin gücü ile yapılacak çalışmaları göreceğiz. Bu anlamda insanlarımızın dışarıya gitmesine engel olacağız. Desteğinizin tam olacağına inanıyorum. 14 Mayıs millet için çok önemli, mazlumlar için çok önemli. 14 Mayıs günü Cumhurbaşkanımıza desteğimizi sandıkları patlatarak göstermeye var mısınız? Sevgili kız kardeşlerim ben hepinize inanıyor ve güveniyorum.” Dedi.

Öte yandan AK Parti Şanlıurfa İl Kadın Kolları tarafından düzenlenen "AK Kadınlarla Buluşma" programına Adalet Bakanı ve Şanlıurfa Milletvekili adayı Bekir Bozdağ, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat ve AK Parti Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven ve Ak Parti Kadın Kolları Üyesi Necla Yıldız katıldı.

 

urfa çağdaş şanlıurfa seçim asuman yazmacı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı