Advert

Başkan Mehmet Kuş, Hizmetleriyle Devletin Varlığını Hissettiriyor

Deprem afeti ve sel baskınında sürekli halkın içinde olarak çalışmaları koordine eden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un halkla samimiyeti ve ortaya koyduğu hizmetler devletin varlığını hissettiriyor.

Başkan Mehmet Kuş, Hizmetleriyle Devletin Varlığını Hissettiriyor
Başkan Mehmet Kuş, Hizmetleriyle Devletin Varlığını Hissettiriyor Admin
Advert

Şanlıurfa merkez ilçelerde etkili ola 15 Mart’taki sel baskınlarının ardından vatandaşların riskli bölgelerden tahliyesi, sel basan sokaklardaki su ve balçığın temizlenmesi, evlerin içinin ve dışının yıkanıp boyanması, selden tahrip olan yolların yenilenmesi gibi onlarca hizmeti geciktirmeden yerine getiren Eyyübiye Belediyesi, halkın takdirini kazanıyor.

Sel afetinin yaşandığı Akabe Mahallesi’ndeki sokaklarda hayat normale dönmeye başlarken, selden ve doğalgaz şebeke tesisi nedeniyle tahrip olan yolları yapılan vatandaşlar, kendilerine uzatılan mikrofondan Başkan Kuş’a teşekkür ederek, devletin varlığını hissettiklerini söylediler.

Vatandaşlar, mahallelerinde doğalgaz şebeke çalışmaları devam ederken yaşanan sel felaketinde, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’u sürekli yanlarında bulduklarını, defalarca evlerine kadar gelerek devletin varlığını hissettirdiğini ifade ettiler.

ALTI MAHALLEDE YOLLAR YENİLENİYOR

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un seçim vaatleri arasında yer alan doğalgaz çalışmalarının tamamlandığı altı mahallede kilitli parke çalışmalarına hız verildi. Aralarında, selden etkilenen mahalleler öncelikli olmak üzere Akabe, 15 Temmuz, Asya, Ruha ve Süleymanşah Mahalleleri’ndeki yolları yenilemeye başlayan ekipler, toplam 130 bin metrekare kilitli parke onarım ve yenileme çalışması yapacaklar.

URFA ÇAĞDAŞ ŞANLIURFA EYYÜBİYE kilitli parke başkan kuş
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı