Advert

Emin Yetim Teşkilat Üyeleri ile bir araya geldi

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, seçim çalışmaları kapsamında İYİ Parti teşkilat üyeleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Emin Yetim Teşkilat Üyeleri ile bir araya geldi
Emin Yetim Teşkilat Üyeleri ile bir araya geldi Admin
Advert

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimlerde İYİ Partiden Şanlıurfa Milletvekili Adayı olan iş adamı Emin Yetim, seçim çalışmaları kapsamında İYİ Parti Şanlıurfa İl Teşkilatının yanı sıra Kadın Kolları, Gençlik Kolları, İlçe Başkanlarını ve Milletvekili Adaylarına yönelik bir iftar yemeği vererek bir araya geldiler.

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, geçtiğiz günlerde Ankara’da yapılan İYİ Parti Grup Toplantısında bilindiği gibi İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, tarafından parti rozeti takıldıktan sonra İYİ Parti Şanlıurfa 1. Sıra Milletvekili Adayı olarak ilan edilmişti.

Özel bir mekânda gerçekleşen iftar yemeğine İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. M. Sadık Köroğlu, İl ve ilçe kadın kolları il ve ilçe gençlik kollarının yanı sıra Milletvekili Adaylarını ve tüm teşkilat üyeleri katılım sağladı.

Burada kısa bir konuşma yapan İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, bu akşam bir arada bulunmamızdan dolayı buraya kadar teşrif eden tüm teşkilat üyelerine teşekkür ederek, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Genel seçimlerinde İYİ Partinin 14 adayına tam destek istediğini ifade ederek katılım sağlayan herkese teşekkür etti.

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim ve İl Başkanı M. Sadık Köroğlu Başkanlığında daha sonra basına kapalı bir şekilde teşkilat üyelerine yönelik mini bir toplantı gerçekleştirerek  "Samimiyet, tevazu ve azim ile durmadan yorulmadan milletimizin arasında olacağız. Birlikte başaracağız."ifadelerini kullandı.

urfa çağdaş şanlıurfa iyi parti emin yetim
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı