Advert

Başkan Ekinci, Hürriyet Mahallesi’nin Tapu Sorunu Çözdü

Seçim döneminde verdiği vaatleri bir bir yerine getiren Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Hürriyet Mahallesi’nde yaşanan tapu sorununu da çözüme kavuşturdu.

Başkan Ekinci, Hürriyet Mahallesi’nin Tapu Sorunu Çözdü
Başkan Ekinci, Hürriyet Mahallesi’nin Tapu Sorunu Çözdü Admin
Advert

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, 2019 yılının mart ayında yapılan yerel seçimler öncesi  ‘vatandaşların tapu sorunu kalmayacak’ vaadini yerine getirdi. Bu kapsamda Hürriyet Mahallesi’nde yılların kanayan yarası olan tapu sorunu çözüme kavuştu. Böylece Hürriyet Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar, yapılacak çalışmaların ardından kısa süre içerisinde tapularını alabilecek.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, “Hürriyet Mahalle sakinlerimize bir müjdemiz var; Söz verdiğimiz gibi tapu sorununu çözdük… Bizim için siyaset vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm üretmektir. Hürriyet Mahallesi’nde yılların kanayan yarası olan tapu sorununu çözüme kavuşturmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

En kısa sürede Hürriyet Mahallesinde bulunan vatandaşlara tapularını düzenleyecekleri törenle teslim edeceklerinin müjdesini paylaşan Başkan Ekinci, “Viranşehir için, kıymetli hemşehrilerimiz için verdiğimiz sözleri tuttuk, tutmaya da devam edeceğiz. Yaşamaya değer bir Viranşehir için, sizlerin huzur ve mutluluğu için çalışmaya, birlikte başarmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Hazine ve Maliye Bakanımız, kıymetli hemşehrimiz Sn. Dr. Nureddin Nebati’ye, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sn. Murat Kurum’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Şimdiden Hürriyet Mahallesi sakinlerimize hayırlı, uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

urfa çağdaş viranşehir hürriyet mahallesi tapu sorunu çözüm
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı