Advert

Viranşehir Belediyesi’nden Camilerde Ramazan Temizliği

Viranşehir Belediyesi, yıl boyunca düzenli olarak yaptığı ibadethane temizliklerine Ramazan ayı dolayısıyla hız verdi.

Viranşehir Belediyesi’nden Camilerde Ramazan Temizliği
Viranşehir Belediyesi’nden Camilerde Ramazan Temizliği Admin
Advert

Viranşehir Belediyesi, ilçe genelinde yürütülen rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra ibadethanelerde de temizlik çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin talimatıyla harekete geçen temizlik ekipleri, ibadethanelerde sürdürdükleri temizlik çalışmalarına Ramazan ayı dolayısıyla hız verdi.  ‘Temiz Şehir Viranşehir’ sloganı ile yürütülen çalışmalar kapsamında vatandaşların kutsal mekanlarda temiz ve hijyenik bir ortamda ibadetlerini gerçekleştirmeleri için camiler mobil temizlik aracı ile temizlenerek tertemiz hale getiriliyor.

Kutsal mekânların temizliğine önem verdiklerini belirten Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, vatandaşların tertemiz bir ortamda ibadetlerini gerçekleştirmeleri için ibadethanelerdeki temizlik çalışmalarının periyodik olarak devam ettiğini söyledi.

İbadethane temizliğinin özel temizlik aracı ile yapıldığını dile getiren Ekinci, yıkanan halıların aynı anda kurutulduğu ve bu nedenle vatandaşların beklemesine gerek kalmadan ibadetlerine devam edebildiklerini vurguladı. Tüm İslam Âleminin Ramazan-ı Şerifini kutlayarak hayırlara vesile olmasını da dileyen Başkan Ekinci, “Ramazan ayı boyunca da ekiplerimiz hazırlıklarını yaparak, camilerimizde ki temizlik çalışmalarını sürdürecek” dedi.

Cami görevlileri ve vatandaşlar, yapılan temizlik çalışmalarından memnuniyetlerini dile getirerek, yapılan çalışmalardan dolayı Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkür ettiler.

urfa çağdaş viranşehir belediyesi ramazan ayı cami temizlik
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı