Advert

Yollar kilitli parkeyle yenileniyor

Karaköprü Belediyesi kırsal mahallelere hizmetlerini sürdürürken köy içi yolları kilitli parkeyle döşeyerek yenileme çalışması gerçekleştiriyor

Yollar kilitli parkeyle yenileniyor
Yollar kilitli parkeyle yenileniyor Admin
Advert

Karaköprü Belediyesi kırsal mahallelerde köy içi yol hizmetlerini aralıksız sürdürüyor. Kırsaldaki yolları stabilize malzeme serimiyle yenileyen Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri nüfusu fazla olan mahallelerden başlayarak kırsaldaki mahalle içi yolları kilitli parke döşeme çalışmalarıyla yeniliyor.

Nüfusu fazla olan kırsal mahallelerde köy içi yollarda kilitli parke döşeyerek kırsalı çamurdan ve tozdan kurtaran Karaköprü Belediyesi kırsal hizmetler ekipleri, Tülmen Mahallesinde mahalle içi yolları kilitli parke döşeyerek yenileyen kırsal hizmetler ekipleri mahallenin yağışlı havalarda çamur, yaz aylarında da tozlanma sorunu yaşamasının önüne geçiyor. Ayrıca kırsal mahallelerdeki cami, okul, çok amaçlı salon gibi sosyal donatıların çevresi de kilitli parke döşenerek kış aylarında çamur oluşmadan rahatlıkla kullanılabilmeleri sağlanıyor.

Kırsal Mahallelere hizmetin kendileri için çok değerli olduğunu ifade eden Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, kırsaldaki vatandaşların ihtiyaçlarını gidermek ve mahallelerindeki sorunları çözmek için kırsal hizmetler ekiplerinin ciddi mesai harcadıklarını kaydetti.

Tülmen Mahalle Muhtarı Cemal Rastgeldi ise mahallede yağışlı havalarda yolların çamurlaştığını ve sorun yaşadıkların ı ancak Karaköprü Belediyesinin çalışmasıyla bu sorunun ortadan kalktığını dile getirdi. Muhtar Rastgeldi hizmetlerinden dolayı Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve ekibine mahalle adına teşekkür etti.

Karaköprü Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri program dahilinde kırsalda kilitli parke döşeme ve stabilize malzeme serimi çalışmalarını sürdürecek.

urfa çağdaş karaköprü yollar parke parke taşı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı