Advert

Urfa okumaya devam ediyor

Şanlıurfa Valiliği öncülüğünde İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde, öğrencilerimizde okuma alışkanlığının artırılması amacıyla hayata geçirilen “URFA OKUYOR” projesi 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı ikinci dönemi ile birlikte kaldığı yerden devam ediyor.

Urfa okumaya devam ediyor
Urfa okumaya devam ediyor Admin
Advert

Yarıyıl tatilinin ve Kahramanmaraş merkezli depremlerin yaşanması sonucu okullarından bir süre daha uzak kalan öğrencilerimiz okullarına ve severek katıldıkları okuma saatine kavuştular.

İl genelinde tüm okullarda okul idarecileri, öğretmen ve öğrencilerin katıldığı kitap okuma saatine Eyyübiye Hayati Harrani İmam Hatip Ortaokulu’nda katılan Eyyübiye Kaymakamı Kudret Kurnaz, İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt ve Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir öğrenciler ile birlikte kitap okudular.

Kitap okuma saati sonrası okulda incelemelerde bulunan Eyyübiye Kaymakamı Kudret Kurnaz, İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt ve Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir öğretmenler odasında okul idarecileri ve öğretmenler ile bir araya gelerek okulları ile ilgili sorun, görüş ve önerilerini dinlediler.

urfa çağdaş şanlıurfa urfa okuyor okuma alışkanlığı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı