Advert

Ekinci’den esnafa geçmiş olsun ziyareti

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, deprem felaketi sonrası hayatın normale döndüğü ilçede esnafı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ekinci’den esnafa geçmiş olsun ziyareti
Ekinci’den esnafa geçmiş olsun ziyareti Admin
Advert

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve asrın felaketi olarak nitelendirilen iki büyük depremin ardından yaralar sarılmaya başlanırken Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’de ilçedeki vatandaş ve esnafa geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Sabah saatlerinde Kale Mahallesi Gönüllü Sokak ve Ceylanpınar caddesindeki işyerlerini tek tek gezen Başkan Ekinci, esnafa geçmiş olsun dileklerini iletti.

Esnaftan herhangi bir eksikleri veya maddi kayıpları olup olmadığıyla ilgili bilgi alan Başkan Ekinci, deprem sonrası yapılarda gerçekleştirilen hasar tespit çalışmaları ve yapılan yardımlarla ilgili bilgi verdi.

Ülkece ciddi bir felaketi ağır kayıplarla atlattıklarını ifade eden Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Şanlıurfa ve ilçelerinin de depremden etkilendiğini belirterek, yaraların sarılması adına birliktelik içerisinde hareket edildiğini dile getirdi.

Asrın felaketi olarak isimlendirilen iki büyük deprem sonrası maalesef çok fazla vatandaşımızın hayatını kaybettiğini belirten Başkan Ekinci, “İlk günden itibaren devlet-millet birlikteliğiyle ihtiyaçların giderilmesi adına güzel işlere imza atıldı ve bundan sonra da şüphesiz ki depremde zarar gören vatandaşlarımız yalnız bırakılmayacak.”dedi.

Bizim birlikteliğimiz olduğu sürece her zaman zorlukların üstesinden geliriz ve kimseyi de zorda bırakmayız diyen Başkan Ekinci, Depremde hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar temennisinde bulundu.

Esnaf ve vatandaşlar ise, ziyaretten ötürü Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye teşekkür etti.

urfa çağdaş viranşehir başkan ekinci esnaf deprem ziyaret
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı