Advert

Harran Belediye Personeli AFAD'a 190 Bin TL Bağış Yaptı

Harran Belediye Personelleri Tek Yürek Türkiye bağış kampanyasına 190 bin TL para toplayarak AFAD Başkanlığına bağışta bulundu.

Harran Belediye Personeli AFAD'a 190 Bin TL Bağış Yaptı
Harran Belediye Personeli AFAD'a 190 Bin TL Bağış Yaptı Admin
Advert

Kahramanmaraş merkezli depremin ardından bölgeye yardımlar aralıksız sürüyor. Harran Belediye Başkanı ile belediye personelleri depremzedeler için harekete geçti.

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremlerle sarsılan 10 ilde arama kurtarma çalışmaları devam ederken, bir yandan da depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak için seferberlik başladı.

Tek Yürek Türkiye çağrısına sessiz kalmayarak, depremzedelere uzanan ellerden birisi de Harran Belediyesi oldu. Belediye çalışanları düzenlenen kampanya ile Kendi aralarında topladıkları 190 bin 365 lira 83 kuruş parayı depremzedelere bağışladı. Daha önce kendisi 500 bin TL bağışta bulunan Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz Belediye Personellerinin yaptığı bağış dekontlarını paylaşarak şu açıklamalarda bulundu.

Başkan Özyavuz; Harran Belediye Başkanlığımızın vefalı, gönlü zengin çalışma arkadaşlarımızın Tek Yürek Türkiye çağrısı üzerine AFAD Başkanlığına yaptıkları bağış için teşekkür ediyorum.

Cenab-ı Allah bizleri her türlü afet,musîbet ve belâlardan;görünür, görünmez kaza ve beliyyelerden;tâkat getiremeyeceğimiz zorluk ve imtihanlardan muhafaza eylesin

urfa çağdaş harran deprem yardım
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı