Advert

Başkan Bayık Ara Tatile Giren Öğrencilere Karne Dağıttı

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık 2022-2023 eğitim ve öğretim yılının ilk yarısında öğrencilere karne dağıttı.

Başkan Bayık Ara Tatile Giren Öğrencilere Karne Dağıttı
Başkan Bayık Ara Tatile Giren Öğrencilere Karne Dağıttı Admin
Advert

Yarıyıl tatili münasebetiyle Hilvan Cumhuriyet İlkokulu’nda düzenlenen karne dağıtım programına Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, okul idarecileri, öğrenci ve velileri katıldı.

Karne dağıtarak öğrencilerin sevincine ortak olan Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayıkdüzenlenen program sonrası yaptığı yazılı açıklamada; "Bugün 2022-2023 eğitim ve öğretim yılının ilk yarısında karnelerini alan aydınlık yarınlarımızın geleceği öğrencilerimizle bir araya geldik. Karnelerini tek tek inceledim, Maşallah hepsinin dersleri çok iyi. Onlar Cumhuriyetimizin yeni yüz yılında ülkemizi daha büyük başarılara ulaştıracak olan göz bebeklerimizdir. Yarınlarımızın mimarları kıymetli öğrencilerimizin her zaman yanlarındayız. Bu vesileyle öğrencilerimizin başarılarında büyük emekleri bulunan öğretmen ve ailelerine teşekkür eder, öğrencilerimize iyi tatiller dilerim.” sözlerine yer verdi.

Karne dağıtım programındaöğretmen, öğrenci ve velileri ile bir araya gelip sohbet eden Başkan Bayık hatıra fotoğrafı çektirdi.

urfa çağdaş hilvan başkan bayık karne eğitim
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı