Advert

Ekinci’den Yarıyıl Mesajı

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, 2022-2023 eğitim ve öğretim yılının yarıyıl tatiline girmesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Ekinci’den Yarıyıl Mesajı
Ekinci’den Yarıyıl Mesajı Admin
Advert

Yayınladığı mesajda yarıyıl tatiline giren tüm öğrenci ve öğretmenleri tebrik ederek, güzel bir tatil geçirmelerini dileyen Başkan Ekinci, “Yorucu bir yarıyıl dönemi geçiren, geleceğimizin umudu, ülkemizin istikbali olan öğrencilerimizin ve onları hayata hazırlayan değerli öğretmenlerimizin iyi bir yarıyıl tatili geçirmelerini, başarılarının ve azimlerinin artarak devam etmesini temenni ediyorum.” dedi.

Öğrencilerin yarıyıl tatilinde yapacakları iç muhasebeyle birinci dönemi değerlendirme şansı bulacaklarını belirten Başkan Ekinci, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Geleceğimizin umudu, ülkemizin istikbali olan sizler bugün birinci dönem çalışmalarınızın karşılığı olan karnelerinizi hayırlısıyla aldınız. Bir dönem boyunca öğretmenlerinizin destekleriyle göstermiş olduğunuz çaba ve emeklerinizden dolayı tüm öğrencilerimizi canı gönülden kutluyorum. Ayrıca gençlerimize eğitimin aydınlık yolunu açan tüm öğretmenlere, her zaman çocuklarının yanlarında olan sevgiyle, özveriyle kucaklayan velilerimize de şükranlarımı sunuyorum. Sevgili öğrenciler; Yarıyıl tatili dinlenme ve eğlenme zamanı olmakla birlikte derslerinizdeki eksikliklerinizi tamamlamak için iyi bir fırsattır. Bu fırsatı 15 günlük zamanda değerlendireceğinize inanıyor, tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize sağlıklı ve huzur içinde geçirecekleri bir tatil diliyorum”

urfa çağdaş viranşehir okul karne yarı yıl tatil
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı