Advert
Advert

Ekinci, kapı kapı dolaşıp vatandaşların sorunlarını dinledi

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, hafta sonu ev ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya geldi. Hane ziyaretlerinde sıcak ilgiyle karşılaşan Başkan Ekinci, vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyerek, çocuklarla yakından ilgilendi.

Ekinci, kapı kapı dolaşıp vatandaşların sorunlarını dinledi
Ekinci, kapı kapı dolaşıp vatandaşların sorunlarını dinledi Admin
Advert

Temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal belediyecilik çalışmalarıyla da kamuoyunun takdirini toplayan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, hafta sonunu ev ziyaretlerine ayırdı. İlçenin farklı bölgelerinde ev ziyaretleri gerçekleştiren Başkan Ekinci, aile fertleriyle sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi. Ziyareti memnuniyet oluşturan Başkan Ekinci, çocuklarla da yakından ilgilendi. 

Ailelere Viranşehir Belediyesi’nin yapmış olduğu hizmetleri ve yapacağı projeleri de anlatan Başkan Ekinci, zaman buldukça aileleri ziyaret ettiğini belirterek, belediye ile vatandaşlar arasındaki bağı daha da güçlendireceklerini söyledi.

Başkan Ekinci, vatandaşlarla el ele verip güç birliği yaparak, Viranşehir’i emin adımlarla geleceğe taşıyan bir bilinçle çalışacaklarını belirterek, “İlçemizi daha temiz, yeşil ve yaşanabilir bir kente dönüştürmek için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. Bu nedenle ailelerimizi yaşadıkları hanelerinde ziyaret ederek, talep ve önerilerini bizzat kendilerinden dinlemek bizim için daha verimli oluyor. Gittiğimiz her evde bizleri sıcak ilgiyle karşılayan değerli hemşerilerime çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren aileler de, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye bu nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

urfa çağdaş viranşehir başkan ekinci hane ziyaret
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı