Advert
Advert

Beyazgül taleplerin çözümünü sahada gerçekleştiriyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül esnaf ve mahalle ziyaretleri kapsamında Ulubatlı ve Osmangazi Mahallelerinde vatandaşlarla ve bölge mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Başkan Beyazgül taleplerin çözümü için talimatı da sahada verdi.

Beyazgül taleplerin çözümünü sahada gerçekleştiriyor
Beyazgül taleplerin çözümünü sahada gerçekleştiriyor Admin
Advert

Her fırsatta esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün durağı bu kez Ulubatlı ve Osmangazi Mahalleleri oldu. Esnaf ve vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Beyazgül çözümü için talimatı da sahada verdi.

Haliliye ilçesi sınırlarında bulunan Ulubatlı ve Osmangazi Mahalle Muhtarlarını ziyaret ederek mahalledeki eksiklerle ilgili bilgiler alan Başkan Beyazgül esnaf ziyaretleri de gerçekleştirerek hayırlı işler dileklerinde bulundu.

AK Parti Grup Başkanvekili Faruk Bayuk’un da eşlik ettiği esnaf ve vatandaş ziyaretinde vatandaşların Başkan Beyazgül’e yakın ilgisi dikkatlerden kaçmazken gençler de Başkan Beyazgül ile fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.

Ulubatlı Mahallesinde alt ve üst yapı çalışmalarının yapıldığını aktaran Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, “ Yunus Emre Caddesi üzerinde bir yol genişletme çalışmamızı tamamlayarak o bölgeyi prestij cadde olarak halkımızın hizmetine sunduk. Yan yollarda da asfalt çalışmalarımızı tamamladık. Muhtarımızla birlikte mahallemizin sorunlarını konuştuk. Bazı tespit ve ihtiyaçlar muhtarımız tarafından bize bildirildi. Bu tespitlerin haklı olduğunu gördük. Esnaflarımızı dolaştık ihtiyaçlarını sorduk. Vatandaşlarımızla selamlaştık. Tüm vatandaşlarımızı bir kez daha buradan selamlıyorum. “ ifadelerine yer verdi.

MUHTARLARDAN BAŞKAN BEYAZGÜL’E TEŞEKKÜR

Ulubatlı Mahalle Muhtarı Fethi Kaya ise mahallelerinde yapılan çalışmalardan ötürü teşekkür ederek mahallenin eksikleri noktasında da Başkan Beyazgül’e bilgiler aktardıklarını söyledi.

Osmangazi Mahalle Muhtarı Nahit Çiftçi de ziyaretlerinden dolayı Başkan Beyazgül’e mahallem adına teşekkür ediyorum dedi.

urfa çağdaş esnaf ulubatlı mah ziyaret
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı