Advert

Karaköprü Belediyesi personeline bağımlılıkla mücadele eğitimi verildi

Yeşilay Şanlıurfa Şubesi tarafından Karaköprü Belediyesi personeline bağımlılıkla mücadele konusunda bilgilendirme ve farkındalık eğitimi verildi

Karaköprü Belediyesi personeline bağımlılıkla mücadele eğitimi verildi
Karaköprü Belediyesi personeline bağımlılıkla mücadele eğitimi verildi Admin
Advert

Karaköprü Belediyesi personeline çeşitli alanlarda eğitim verme çalışmalarını sürdürüyor. Yeşilay Şanlıurfa Şubesi ile ortaklaşa düzenlenen programda belediye personeline bağımlılıkla mücadele konusunda bilgilendirme ve farkındalık eğitimi verildi. Eğitime Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Osman Uludağ, Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Aziz Çiftçi ve belediye personeli katıldı.

Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Aziz Çiftçi ile Şanlıurfa Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Uzman Psikolojik Danışman Bozan Doğan konuya ilişkin sunum yaparken, özellikle çocukların bağımlılık yapan zararlı maddelerden nasıl uzak tutulacağı konusunda yapılması gerekenleri anlattılar.

Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Çiftçi, “Tüm çocuklarımız çok kıymetlidir ve hiçbir ferdi madde, alkol ve sigara bağımlılığına feda etmeye niyetimiz yok. Bu anlamda gerçekleştirdiğimiz bilgilendirme eğitimlerinde Karaköprü Belediyesi de bize gerçekten yardımcı oluyor. Metin Baydilli Başkanımıza ilgisi ve destekleri için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Osman Uludağ da yapılan eğitimin önemini bildikleri için belediyedeki personelin de bilgi sahibi olmasını istediklerini ifade ederek bu anlamda eğitimi gerçekleştiren Yeşilay Şanlıurfa Şubesine teşekkür etti.

Programın sonunda Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Osman Uludağ, katkılarından dolayı Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı ve eğitmenlere plaket takdim etti.

urfa çağdaş karaköprü personel madde bağımlısı eğitim
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı