Advert

Başkan Aktaş’tan Viranşehir Belediyesi’ne ziyaret

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’yi makamında ziyaret etti. Başkan Ekinci’den çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Aktaş, Viranşehir Belediyesi’nin projelerine destek olabileceğini söyledi.

Başkan Aktaş’tan Viranşehir Belediyesi’ne ziyaret
Başkan Aktaş’tan Viranşehir Belediyesi’ne ziyaret Admin
Advert

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Viranşehir ilçesine geldi. Teknik ekibi ile birlikte Viranşehir Belediyesi’ni ziyaret eden Başkan Aktaş, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, meclis üyeleri, birim müdürleri ve başkan yardımcıları tarafından kapıda karşılandı.

Başkan Aktaş ve beraberindeki heyet, daha sonra başkanlık makamına geçti. Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, ziyarette; Viranşehir Belediyesi tarafından yapılan, yapımı devam eden ve programa alınan yatırımlara ve hizmetlere ilişkin bilgilendirme yaparak, Viranşehir’in geleceğine yönelik projelerle ilgili gelinen son durumu anlattı.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da, belediye hizmetleri, yürütülen projeler ve kentin geneli hakkında Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’den bilgi aldığını belirterek, Viranşehir’in daha çok gelişmesi için işbirliği içerisinde çalışacaklarını söyledi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Ekinci, kendisine Kuran-ı Kerim hediye etti. Başkan Aktaş da, Ekinci’ye Bursa’ya özgü bir tablo hediye etti.

Şeref defterini imzalayan ve toplu hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra belediyeden ayrılan Başkan Aktaş, daha sonra Eski Askerlik Şubesinde incelemelerde bulundu.

urfa çağdaş viranşehir başkan ekinci
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı