Advert
Advert

Bülent Arınç’tan Başkan Baydilli’ye Ziyaret

Türkiye Büyük Millet Meclisi eski Başkanı ve eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Şanlıurfa temasları kapsamında Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’yi makamında ziyaret etti

Bülent Arınç’tan Başkan Baydilli’ye Ziyaret
Bülent Arınç’tan Başkan Baydilli’ye Ziyaret Admin
Advert

Bir dizi temaslarda bulunmak ve kitap fuarında imza günü düzenlemek için Şanlıurfa’ya gelen Türkiye Büyük Millet Meclisi eski Başkanı ve eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’yi de makamında ziyaret etti.

Arınç’ı Başkan Baydilli’nin yanı sıra AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan ve belediye meclis üyeleri karşıladı., AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ve Şanlıurfa eski milletvekili ve belediye başkanı İbrahim Halil Çelik de TBMM eski Başkanı Bülent Arınç’a ziyarette eşlik etti.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Arınç’a ilçede gerçekleştirilen çalışmalar ve projelerden bahsederken, Karaköprü ilçesi ile ilgili demografik ve sosyal yapısı ile ilgili bilgiler verdi.

TBMM eski Başkanı Bülent Arınç ise yeni gelişen bir ilçede Başkan Baydilli’nin örnek çalışmalar ve projeler gerçekleştirdiğini dile getirdi. Arınç, Başkan Baydilli’nin başarılı hizmetlere imza attığını dile getirirken, yapılan ve yapılacak olan projelerle Karaköprü’nün önemli bir konuma geleceğine inandığını kaydetti.

Başkan Baydilli, ziyaretleri için TBMM eski Başkanı Bülent Arınç’a teşekkür ederken, günün anısına kitap ve çeşitli hediyeler takdim etti.

urfa çağdaş karaköprü bülent arınç başkan baydilli ziyaret
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı