Advert

Başkan Ekinci’den Teşekkür

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine katılım sağlayan Viranşehir başta olmak üzere tüm Şanlıurfa halkına teşekkür etti.

Başkan Ekinci’den Teşekkür
Başkan Ekinci’den Teşekkür Admin
Advert

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Şanlıurfa’da düzenlenen Toplu Açılış Mitingine 110 bin kişinin katıldığını belirterek, Şanlıurfalıların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı bir kez daha sevgiyle bağrına bastığını söyledi.

Viranşehir ilçesinden de AK Parti İlçe Başkanlığı ile yaptıkları organizasyonla binlerce kişinin araçlarla yaptıkları konvoy halinde Şanlıurfa’ya giderek mitinge katılım sağladığına da dikkat çeken Başkan Ekinci,  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Urfa mitinginde coşkularına ortak olan Viranşehir başta olmak üzere tüm Şanlıurfa halkına teşekkür etti.

Başkan Ekinci, Şanlıurfa’nın bir kez daha muhteşem duruş sergilediğini vurgulayarak, “Viranşehir ve Şanlıurfa ile bir kez daha gurur duyuyoruz. Onlar için ne yapsak azdır” dedi.

Başkan Ekinci,  açılışı gerçekleştirilen Şanlıurfa Abide Kavşağı, Şanlıurfa Kuzeybatı Çevre Yolu, Abide Kavşağı İlave Köprü Viranşehir pompaj sulaması 1. ve 2. Kademe, Viranşehir Pompaj Sulaması Pompa İstasyonu ile yapımı tamamlanan diğer projelerin de hayırlı olmasını diledi.

urfa çağdaş viranşehir cumhurbaşkanı erdoğan başkan ekinci teşekkür
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı