Advert
Advert

Ödül Gecesine İş Adamı Serkan Şahin Damga Vurdu

Yılın En İyi Uluslararası Yatırımcı İş Adamı ödülüne Serkan Şahin layık görüldü…

Ödül Gecesine İş Adamı Serkan Şahin Damga Vurdu
Ödül Gecesine İş Adamı Serkan Şahin Damga Vurdu Admin
Advert

Haber : Murat Genc

5. Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri Gecesi Karabağ Zafer kutlaması eşliğinde düzenlendi. BHS GROUP ve Türkiye Azerbaycan Strateji ve Ekonomi Kulübü organizasyonuyla gerçekleştirilen etkinlik “İki Devlet Bir Millet” şuuru ön plana çıktı...

ŞAHİN : TÜRK’ÜN GÜCÜNÜ YATIRIMLARIMIZLA DÜNYAYA DUYURUYORUZ...

Serkan Şahin, Türk’ün gücünü dışarıda da yaptığımızı işlerle gösteriyoruz diyerek başladığı konuşmasında; “ Biz Almanya da ve Dubai de yaşamlarımızı devam ettiriyoruz. Türkün gücünü dünyanın her yerinde göstereceğiz. Yaşasın bayrağımız, yaşasın vatanımız, milletimiz, yaşasın bugünkü kardeşliğimiz” dedi.  Gecede birlik beraberlik mesajı veren, Almanya ve Dubai de yatırım sektöründe olan iş adamı Serkan Şahin ile fotoğraf çektirmek için davetliler adeta sıraya girdiler. Ayrıca geceye katılan Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, Serkan Şahin’i özel olarak tebrik etti ve kendisiyle uygun bir zamanda İstanbul’da yapacağı yatırımlar hakkında da bilgi alacağını iletti.

Büyükşehir’den Atatürk'ü anma programı

İki ülkenin sanat, siyaset, spor ve iş dünyasının yoğun katılım gösterdiği gecede, Yılın en iyi uluslararası yatırımcı iş adamı Serkan Şahin’in yanı sıra  Yılın En İyi Belediye Başkanı Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, Yılın En İyi Erkek Dizi Oyuncusu Oktay Kaynarca, Yılın En İyi Erkek Pop Sanatçısı Cem Belevi, Yılın En İyi Şarkısı Berksan’ın “Dip” şarkısı,  Yılın En İyi Sporcusu Çağan Atakan Arslan, Yılın En İyi Bestesi “Hep mi Ben” ile Ayaz Erdoğan, yılın en iyi çıkış yapan kadın sanatçısı Nigar Muharrem ve Yılın En İyi Müzik Grubu İkilem oldu.

urfa çağdaş ödül gecesi serkan şahin yatırımcı iş adamıı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı