Advert

Baydilli İlçeyi Adım Adım Geziyor

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli sabah erken saatlerde gerçekleştirdiği saha gezileriyle ilçeyi adım adım gezmeye devam ederken, bugünkü durağı Karşıyaka Mahallesi oldu

Baydilli İlçeyi Adım Adım Geziyor
Baydilli İlçeyi Adım Adım Geziyor Admin
Advert

Sabahın erken saatlerinde mesaisine başlayarak ilçeyi adım adım gezen Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli saha gezileriyle sorunları ve talepleri yerinde inceliyor. Sabah saha gezilerini gelenek haline getiren Başkan Baydilli, teknik ekibiyle birlikte her gezide belirlenen mahalleleri adım adım geziyor.

Başkan Baydilli bugün mesaiye Karşıyaka Mahallesini gezerek başlarken, mahalledeki sorunları ve vatandaşların taleplerini inceleyip bilgi aldı. Başkan Baydilli sorunlarla ilgili notlarını alırken taleplerin yerine getirilmesi için birim müdürlerine talimat verdi.

Sabah gezileri sayesinde ilçeye hâkim olduklarını ifade eden Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, sorunların en iyi ve hızlı çözümünün yerinde görmekle gerçekleştiğinin altını çizdi.

Başkan Baydilli, “Başkan yardımcılarımız ve birim müdürlerimizle birlikte göreve başladığımız zamandan bu yana belirli günlerde sabah mesaiye 1 saat erken başlayıp ilçemizi sokak sokak geziyoruz. Yanımızda ilgili başkan yardımcılarımız ve birim müdürlerimizle mahallede incelediğimiz sorunları hızlıca istişare edip çözümü konusunda çalışma başlatıyoruz.

Bugün de Karşıyaka Mahallemizde inceleme yaptık ve belirli yerlerde yapılan çalışmalarımızı inceledik. Mahallemizin önemli bir sıkıntısı bulunmuyor ancak biz mahallemizi vatandaşlarımız için daha güzel hale nasıl getirebiliriz diye uğraşıyoruz. Her geçen gün nüfusunu katlayan ilçemize en iyi hizmeti sunmak için yönetim kadromuz ve sahadaki personelimizle büyük bir mücadelenin içerisindeyiz.

İnşallah Karaköprü’müz projelerimiz ve hizmetlerimizle parlayan yıldız olmaya devam edecek, çok daha iyi bir konuma gelecektir” diyerek bunun için daha fazla sahada olmaya devam edeceklerini belirtti.

Başkan Baydilli alan gezilerinde esnaf ve yolda karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet ederken, taleplerini dinleyip not aldı.

urfa çağdaş karaköprü saha gezisi
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı