Advert

Geçit Mahallesinde Yollar Çamurdan Arındırıldı

Karaköprü Belediyesi, Geçit Kırsal Mahallesinde köy içi yollarda stabilize malzeme serimi yaparak mahalleyi kış ayları öncesi çamurdan arındırdı

Geçit Mahallesinde Yollar Çamurdan Arındırıldı
Geçit Mahallesinde Yollar Çamurdan Arındırıldı Admin
Advert

Karaköprü Belediyesi kırsal mahallelerde köy içi yollarda stabilize malzeme serimi çalışmalarını sürdürüyor. Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri tarafından köy içi yolları tozdan ve çamurdan kurtarmak için yapılan çalışmalarla kırsaldaki vatandaşlar kış aylarında çamurlu yol sorunu yaşamıyor.

86 kırsal mahalle ve 90 mezra olmak üzere 186 kırsal yerleşkeye dokunan ve hizmet götüren Karaköprü Belediyesi, kırsaldaki yolların daha kullanışlı olması ve vatandaşların sıkıntı yaşamaması için yol yenileme çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

İlçeye bağlı Geçit Kırsal Mahallesinde yollarda stabilize malzeme döşeme çalışması gerçekleştirirken, çalışmayla birlikte köy içi yollar çamurdan arındırılarak yenileniyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, kırsal mahallelerdeki vatandaşların taleplerini karşılamak için yoğun bir uğraş verdiklerine değinerek, “Kırsaldaki vatandaşlarımızın en iyi şartlarda yaşaması için üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Özellikle kış aylarında vatandaşlarımızın çamurlu yollarda sorun yaşamaması için 86 kırsal mahallemizdeki köy içi yollarda stabilize malzeme serimi yapıyoruz” diye konuştu.

Geçit Mahalle Muhtarı Müslüm Beşaltı ise kırsal mahallede yapılan çalışmalardan dolayı mahalle adına Başkan Baydilli ve kırsal hizmetler ekibine teşekkür ederken, yapılan çalışmayla çamurlu yolların temizlendiğini ve sıkıntı yaşamayacaklarını ifade etti.

Karaköprü Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri kırsal mahallelerde program dahilinde köy içi yol çalışmalarını sürdürecek.

urfa çağdaş karaköprü yol yapımı malzeme serimi stablize
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı