Advert

Uğur Arslan, Murat Övüç ve Yeşil Kasaba "Sultan Of The Awards "'da coşturacak.

Adamedia ailesinden "Sultan Of The Awards " ev sahipliğinde Şennur Düzkaya ve Selma Yücel tarafından düzenlenecek olan gecede 2022 yılında alanında en kaliteli isimler 7 Aralık tarihinde Arifiye/Sapanca'da yer alan Altın Güneş Garden Park'da düzenlenecek gecede ödüllendirilecek.

Uğur Arslan, Murat Övüç ve Yeşil Kasaba
Uğur Arslan, Murat Övüç ve Yeşil Kasaba Admin
Advert

Adamedia ailesi yeni organizasyonlarından olan "Sultan Of The Awards " ev sahipliğinde Şennur Düzkaya ve Selma Yücel tarafından düzenlenecek gecenin sunuculuğunu Uğur Arslan yapacak. Törende birbirinden ünlü isimler sahne alacak. Sürpriz isimlerin davet edildiği gecede sanatçılar şarkılarını seslendirecek. Gecede ayrıca 2022 yılında başarılı isimlere kalite ödülü verilecek. Gecenin önemli anları sosyal medyadan ve medyaların web sitelerinden yayınlanacak.

             Tören için uzun süre çalışma yaptıklarını belirten Şennur Düzkaya, “Bu muhteşem gala gecesinde birbirinden değerli iş insanları ve basın mensupları yer alırken aynı zamanda gecenin sürprizleri de devam edecek. Mini konserlerle sürpriz sanatçılarımız sahne alacaklar.Sakarya'nın en konuşulan organizasyonlarından birisi olacağız.Emeği geçen başta Selma Yücel ve herkese ayrıca  basın danısmanımız Sedat Sarıkaya'ya teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.Muhteşem gecede Murat Övüç konseri ve Yeşil Kasaba konseri de olacak.Gecede ayrıca Ekin Akkaş ve süpriz sanatçılarda olacak.

urfa çağdaş garden park selma yücel ünlü sanatçı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı