Advert

Başkan Ekinci: Hafta İçerisinde Asfalt Çalışmalarına Başlıyoruz

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, hafta içerisinde yapılacak asfalt ve kilitli parke taşı döşeme çalışmaları öncesi esnaf ve vatandaşları bilgilendirdi.

Başkan Ekinci: Hafta İçerisinde Asfalt Çalışmalarına Başlıyoruz
Başkan Ekinci: Hafta İçerisinde Asfalt Çalışmalarına Başlıyoruz Admin
Advert

Başkan Ekinci, beraberinde Şuski Viranşehir sorumlusu Sedat Tataş,Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mahmut Güldaş ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi merkez Fen İşleri sorumlusu Emin Mızraklı ile Hürriyet ve Azadi Mahallesinde yapılacak asfalt ve kilitli parke taşı döşeme çalışmaları öncesi esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, mahalle sakinlerine bilgi verdi.

Üst yapı çalışma yapılacak cadde ve sokakları vatandaşlarla birlikte tek tek gezen Başkan Salih Ekinci, hafta içerisinde ana caddelerin asfalt, sokaklara ise kilitli parke taşı döşeneceğini söyledi.

Alt yapı kazı çalışmalarından dolayı yaşanan mağduriyetin farkında olduğunun altını çizen Başkan Ekinci, alt yapısı bitmeden üst yapı çalışmalarına da geçilemediğini hatırlattı.

Mahalleyi yenilemek ve yeniden inşa etmenin kolay bir iş olmadığına vurgu yapan Başkan Ekinci, vatandaşların daha fazla mağdur olmaması için tüm ekiplerin mesai kavramı tanımadan sahada olduklarını belirtti.

Hafta içerisinde yapılacak Asfalt ve kilitli parke döşeme çalışmalarını en kısa sürede bitirmeyi hedeflediklerini söyleyen Ekinci, Esnaf ve vatandaşlara gösterdiği anlayış ve sabırdan dolayı teşekkür etti.

Yenişehir mahallesini olduğu gibi Hürriyet mahallesini de yeniden inşa edeceklerini kaydeden Ekinci, Yeni yapılacak olan asfalt ve parke taşı döşeme çalışmalarının Hürriyet ve Azadi Mahallesi sakinlerine şimdiden hayırlı, uğurlu olmasını diledi.

Mahallesi sakinleri ise, biraz mağduriyet yaşadıklarını fakat yapılacak asfalt ve kilitli parke döşeme çalışmaları ile mahallelerinin modern bir görünüme kavuşacağını belirterek, çalışmalardan dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve Viranşehir Belediyesine teşekkür ettiler.

urfa çağdaş viranşehir başkan ekinci asfalt kilitli parke
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı