Advert

Gazilerden ADD standına ziyaret

Samsun Muharip Gaziler Derneği üyeleri Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi'ndeki Atatürkçü Düşünce Derneği standını ziyaret etti.

Gazilerden ADD standına ziyaret
Gazilerden ADD standına ziyaret Admin
Advert

Komutanlarını ziyarete geldiler

Karadeniz 7. Kitap Fuarında 2. Salon 252 Nolu standında ADD Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli ile görüşen gaziler her zaman Atatürk ilke ve inkılaplarına sağdık kalacaklarını dile getirdiler. Gaziler ayrıca ADD standın da kitap imzalayan Kıbrıs Gazisi komutanları Atilla Çilingir'i ile de görüşüp kitaplarını imzalattılar.

Tüyap Kitap Fuarında ADD Samsun Şubesinin Standını ve yazarımız Kıbrıs Gazisi  Atilla Çilingir’i ziyaret eden ,Muharip Gaziler Derneği Samsun şubesi Başkanı Sayın Ahmet Diril ve yönetim kuruluna teşekkür ettiğini söyleyen ADD Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli gaziler ile tek tek ilgilendi.

Özkefeli " Gazilerimiz değerli komutanlarını ziyarete gelmişler. Onlar bu vatanın oluşmasında emeği olan insanlardır. Onlara her zaman minnettarız. Bu vatan şehit ve Gazilerimiz sayesinde ayaktadır. Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarına minnettarlığımızı sunuyoruz" dedi.

urfa çağdaş samsun ADD gaziler fuar kongre
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı