Advert

Milletvekili Demirkaya’dan Viranşehir Belediyesine Ziyaret

Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’yi ziyaret etti.

Milletvekili Demirkaya’dan Viranşehir Belediyesine Ziyaret
Milletvekili Demirkaya’dan Viranşehir Belediyesine Ziyaret Admin
Advert

Milletvekili Demirkaya’ya Belediye ziyaretinde AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin ve parti yöneticileri eşlik etti.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’yi makamında ziyaret eden Milletvekili Demirkaya, belediye çalışmaları hakkında başkandan bilgi aldı.

İlçede yapılan ve devam eden çalışmalar hakkında Demirkaya’ya bilgi veren Başkan Salih Ekinci, Yaptıkları yatırım ve hizmetlerle ilgili bakanlıklarda önemli destekler aldığının altını çizerek, projelerinin Ankara’da takibi ve desteklenmesi noktasında Şanlıurfa Milletvekilleri ile her zaman iletişim halinde olduklarını söyledi.

Viranşehir için gece gündüz demeden çalışmalara devam ettiğini belirten Başkan Ekinci, sevdalı olduğu ilçesine ve hemşerilerine hizmet yapmaktan çok mutlu olduğunu kaydetti.

Milletvekili Cengiz Demirkaya ise, Viranşehir’in genç ve vizyon sahibi başkanı ile kalkınma ritmini yakaladığını ifade etti.

Viranşehir’de yapılan yatırım ve hizmetleri yakından takip ettiğine dikkat çeken Demirkaya, başarılı çalışmalarından dolayı Başkan Ekinci’yi tebrik etti.

Bütün AK Parti Belediyelerinde yapılan yatırım ve hizmetleri kalkınma ve gelişme seferberliği olarak gördüklerini belirten Demirkaya, Viranşehir Belediyesinin de bunun göstergesi olduğunu kaydetti.

Başkan Ekinci’ye çalışmalarında başarılar dileyen Demirkaya, Viranşehir Belediyesinin Ankara’daki destekçisi olacağının altını çizdi.

Yaklaşık 1 saat süren ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Ekinci, Milletvekili Demirkaya ve beraberindekilere teşekkür etti.

urfa çağdaş viranşehir başkan ekinci
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı