Advert

Şampiyon Sırrın'da, zılgıtlarla karşılandı

Bosna Hersek'in Pale kentinde düzenlenen şampiyonasından milli sporcular, 7 altın, 9 gümüş ve 11 bronz toplam 27 madalyayla döndü. Onlardan biri de Balkan 3'üncüsü olan Hüseyin Musri'ydi.. Hüseyin baba ocağı Sırrın'da sevinç gösterileriyle karşılandı.

Şampiyon Sırrın'da, zılgıtlarla karşılandı
Şampiyon Sırrın'da, zılgıtlarla karşılandı Admin
Advert

Aziz Budak – Urfa Çağdaş/

Bosna Hersek’in Pale City kentinde tamamlanan Minikler Balkan Judo Şampiyonası’nda mücadele eden milli sporcular, 7 altın, 9 gümüş ve 11 bronz toplam 27 madalya kazandı.

Balkan 3'üncüsü olan sporcular arasında yer alan Urfalı Hüseyin Musri, Haliliye İlçesi Sırrın Mahallesi’nde ailesi, komşuları ve mahalle sakinleri tarafından sevinç gösterileriyle karşılandı. Kadınların zılgıtları arasında Baba ocağına Türk bayrağı asıldı.

Milli gururumuz, bundan sonra daha büyük başarılar elde etmek için azimle çalışmaya devam edeceğini, en büyük hedefinin yurt dışında Türkiye'ye altın madalya kazandırmak olduğunu söyledi.

Türk Milli Takım formasıyla 3'üncülük kürsüsüne çıkan Hüseyin Musri, daha sonra eğitim gördüğü Sırrın Hacı Bektaş-ı Veli Ortaokulu'na gitti.