Advert

Başkan Canpolat İle Asfalt Çalışmaları İvme Kazandı

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın sözünü verdiği asfalt atağı hummalı bir şekilde devam ediyor.

Başkan Canpolat İle Asfalt Çalışmaları İvme Kazandı
Başkan Canpolat İle Asfalt Çalışmaları İvme Kazandı Admin
Advert

Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla çalışmalarını program dahilinde yürüten Fen İşleri ekipleri, bir yandan ilçenin yol ağını genişletiyor bir yandan da mevcut yollardaki bakım ve onarım çalışmaları ile mahallelerin çehresini değiştiriyor. Çalışmalarını merkez ve kırsal ayrımı yapmadan sürdüren ekipler, sıcak asfalt ve sathi kaplama çalışmalarıyla da mevcut yolları konforlu hale getiriyor.

Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Yeşilurfa bölgesinde sathi kaplama asfalt çalışmaları yapıyor.  Yeşilurfa bölgesinde çalışmalarını sürdüren ekipler kısa süre içerisinde çalışmaları tamamlayarak, yeni yolları mahalle sakinlerinin hizmetine sunuyor.  Haliliye Belediyesi tarafından yürütülen hummalı çalışmalar vatandaşlardan da tam not alıyor. Yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri yapılan çalışmalar nedeni ile Başkan Mehmet Canpolat’a teşekkürlerini iletti.

Fen İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada ise çalışmaların program dahilinde merkez ve kırsal mahallelerde devam edeceği belirtildi.

urfa çağdaş haliliye asfalt yol yapımı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı