Advert
Advert

10. Mood ödülleri görkemli bir şekilde yapıldı!

Mood Dergisi tarafından yapılan "10. Mood Ödülleri" sahiplerini buldu. Gala Gecesine Sanat, spor , İş ve medya dünyasından önemli isimler katıldı.

10. Mood ödülleri görkemli bir şekilde yapıldı!
10. Mood ödülleri görkemli bir şekilde yapıldı! Admin
Advert

İstanbul ilçesi Üsküdar / Çamlıca'da yer alan Balcoon Bosphorus'un davet salonunda yapılan gala gecesine sanat, spor ve medya, sanat camiasından önemli isimler katılırken,farklı kategorilerde ödüllerin dağıtıldığı törene katılım yoğun oldu. Gecede sahne şovları yapılırken, jüri tarafından ödüle layık görülen alanında başarılı isimler ve firmalara ödülleri verildi.Gecede Atiye Deniz,Selim Gülgören,Anna Shine, Uğur Arslan ,İlyas Salman,Wilma Elles,Nilay Dorsa gibi önemli isimler vardı.

Burak Akan : Ticari bir tören değiliz tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum...

         Mood ödülleri Komite Başkanı Burak Akan, “Bu yıl gerçekten sanata emek katan insanlar ödüllendireceğimizi düşünüyorum. Ticari bir tören değiliz tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum” diye açıklama yaptı.Kadir Balık, “Biz ticari anlamda bir ödül töreni yapmıyoruz ana sponsorlarımızla beraber bu gece yıllardır yapılan ödül törenlerinde kimin nasıl hangi şartlarda yaptığını herkes biliyor ama biz bugün kesinlikle ana sponsorlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Bu gece çok değerli isimler bizlerle olacak” diyerek açıklama yaptı.

urfa çağdaş mood dergisi ödül töreni sanat spor iş dünyası medya dünyası
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı