Advert
Advert

Doktora şiddet bitmiyor. Kaldırım taşı ile saldırmak istedi

Şanlıurfa'da bir doktorun paylaşımı bu kadarı da olmaz dedirtti. Şanlıurfa da bir hasta kendisini muayene eden doktora kaldırım parke taşı ile saldırmak istedi. Diğer hasta ve güvenliklerin araya girmesi ile saldırı önlenir iken saldırıya uğrayan doktor sosyal medya hesabından şu paylaşımları yaptı.

Doktora şiddet bitmiyor. Kaldırım taşı ile saldırmak istedi
Doktora şiddet bitmiyor. Kaldırım taşı ile saldırmak istedi Admin
Advert

İşte o doktorun paylaşımı.

"Kendi ellerimle tedavisini yaptığım hasta şu taşla beni öldürmek için acil servisi bastı. Biz bunu hakedecek ne yaptık? "

Beni bulamayınca başka bir doktora taşı atmak için kaldırdığında, oradaki başka bir hasta yakını sayesinde yaralanmaktan ölmekten kurtuluyoruz. Güvenlik zaafiyetini daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum. Şu an taşı bir yerimize denk getiremediği için belki de serbest kalacak.

Kesin bu satırları okuyup kimbilir ne yapmıştır doktor diyenler çıkacaktır. Şüphem yok zaten doktor düşmanı dolu her yer. Ama içiniz yansın kavrulsun tek bir kötü söz söylemedim, kendi elimle göz damlası damlattığım, durumunu tane tane açıkladığım biri yaptı bunu.

Benim bu ülkeye dair umutlarımı tüketti ya bu insanlar, başkaca sözüm yok. Artık kimseye verecek bir sağlık kalmadı bende. Bize bunları reva gören her canlı da en az benim yaşadığımı yaşasın bu dünyada. Yaşasın ki anlasın ne hissettiğimi.

Görüyorum ki hala olay örgüsünün abesliğini sorgulayanlar var. Şiddeti haklı çıkaracak bir sebep arıyorlar. İşte tam da bu yüzden şiddet meşrulaşıyor. Üzgünüm ama siz eğitilemezsiniz. Bu insanlar için tek dileğim; hayatının 1 gününde en az şu an benim hissettiklerimi hissetsin.

urfa çağdaş şanlıurfa doktor şiddet kaldırım taşı saldırı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı