Advert

Sınava Girecek Öğrencilerden Başkan Canpolat’a Teşekkür

Gençler için tüm imkanlarını seferber eden Haliliye Belediyesi, üniversite sınavı öncesi düzenlediği deneme sınavı ile gençlerin yanında oluyor. Hem heyecanlarını yenme hem de zaman kontrolünü sağlama imkanı bulan öğrenciler, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

Sınava Girecek Öğrencilerden Başkan Canpolat’a Teşekkür
Sınava Girecek Öğrencilerden Başkan Canpolat’a Teşekkür Admin
Advert

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın gençliğe önem verilmesi yönündeki talimatlarıyla öğrenciler geleceğe emin adımlarla hazırlanıyor.

Belediye bünyesinde bulunan Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi ve Bahçelievler Gençlik ve Eğitim Merkezi, üniversiteye hazırlanan gençlerin uğrak adresi oluyor. Burada sunulan imkanlarla sessiz ve nezih bir ortamda ders çalışma fırsatı bulan öğrenciler, soru çözümleriyle de eksik konularını tamamlıyor. Yıl boyu kütüphane ve eğitim merkezlerinde üniversite sınavlarına hazırlanan gençler, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından periyodik olarak yapılan deneme sınavlarıyla temellerini oluşturuyor. Alan Yeterlilik Deneme Sınavı (AYT)  ve Temel Yeterlilik Testi (TYT) ile kendilerini deneme fırsatı bulan öğrenciler üniversite sınavı öncesi hem heyecanlarını yeniyor hem de eksik konularını görme şansı yakalıyor.

Hafta sonu gerçekleştirilecek olan AYT/TYT sınavı öncesi ise Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi ve Bahçelievler Gençlik ve Eğitim Merkezinde son deneme sınavı yapıldı. Bu sınav ile zaman kontrolünü de sağlama fırsatı bulan öğrenciler, sunulan imkanlar ile üniversite hedeflerine emin adımlarla hazırlandıklarını ifade ederek Haliliye Belediyesi ve Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

urfa çağdaş şanlıurfa haliliye öğrenci sınav eğitim
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı