Advert

Yavuz’dan jandarmanın 183. Kuruluş yıl dönümü mesajı

Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Terörle Mücadele Gazisi Mehmet Yavuz Jandarma teşkilatının 183. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Yavuz’dan jandarmanın 183. Kuruluş yıl dönümü mesajı
Yavuz’dan jandarmanın 183. Kuruluş yıl dönümü mesajı Admin
Advert

Başkan Yavuz mesajında ülkemizin bölünmez bütünlüğünün, milletimizin huzur, can ve mal güvenliğinin temini için gece gündüz demeden hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak, cansiperane bir şekilde görevini yerine getiren Jandarma Teşkilatımızın 183. kuruluş yıldönümünü kutlamanın onur ve gururunu yaşıyoruz.

Köklü bir tarihi geçmişe sahip Jandarma Teşkilatımız, kurulduğu günden bugüne ülkemizin huzur ve güvenliğini tesis etmek, Vatanın bölünmez bütünlüğü için terörle mücadelesini zor şartlara rağmen karalı bir şekilde sürdürmektedir.

Gücünü yasalardan, desteğini aziz milletimizden alan Jandarma Teşkilatımız, vatan sevgisiyle dolu, disiplinli, donanımlı ve fedakâr personeliyle daima takdiri hak etmiş, hukuka, adalete ve insan haklarına bağlı kalarak üstün vazife anlayışıyla milletimizin her daim övünç kaynağı olmuştur.

Bu duygu ve düşüncelerle Jandarma Teşkilatımızın 183. kuruluş yıldönümünü kutluyor aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet, gazilerimizi minnetle anıyor, tüm teşkilat mensuplarımıza aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

urfa çağdaş şanlıurfa jandarma günü kutlama mesaj şehitler
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı