Advert

Başkan Yavuz'un Ramazan Bayramı Mesajı

Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Terörle Mücadele Gazisi Mehmet Yavuz, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Yavuz'un Ramazan Bayramı Mesajı
Başkan Yavuz'un Ramazan Bayramı Mesajı Admin
Advert

Başkan Mehmet Yavuz birlik ve beraberliği gösterme imkanı veren bir Ramazan Bayramı´nı daha idrak etmenin engin mutluluğunu ve sevincini hep birlikte yaşadıklarını belirtti.

Onbir ayın sultanı Ramazan ayının manevi iklimini Peygamberler Şehri Şanlıurfa'da birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma içerisinde yaşadıklarını ifade eden Başkan Yavuz, tüm vatandaşlarımızın ve İslam dünyasının Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Başkan Mehmet Yavuz; “Bayramlar, insanların birbiriyle kaynaştığı, birlik, paylaşma ve hoşgörünün güzel örneklerinin sergilendiği özel günlerdir. Ramazan Bayramı, milletçe sahip olduğumuz dostluk, kardeşlik, sosyal dayanışma ve yardımlaşma gibi ulvi duyguların yeniden canlandığı, halkımızı birbirine bağlayan müstesna bir bayramdır.

Bayramların getirdiği barış, huzur ve kardeşlik ortamının değerini iyi bilmeliyiz. Özellikle bayram günlerinde, bugünlerin kazandırdığı alışkanlıkla tüm hayatımızda iyiye ve güzele yönelmeli, insanlara hoşgörüyle yaklaşmalıyız. Bizleri bir arada tutan değerlerimize sahip çıkmalı, birlik ve beraberliğimizi korumalıyız. Bu vesileyle, Şehit Ailelerimiz Gazilerimiz ve Şanlıurfa halkı başta olmak üzere tüm İslam dünyasının Ramazan Bayramı’nı kutluyor, bayramın ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum” dedi.

urfa çağdaş şehit aileleri ramazan bayramı mesaj kutlama
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı