Advert

Başkan Kuş, ‘Ovanın başakları okuyor’ projesinde öğrencilerle buluştu.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Eyyübiye Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa yapılan ‘Ovanın Başakları Okuyor’ kitap okuma yarışması ve 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarında öğrencilerle bir araya geldi.

Başkan Kuş, ‘Ovanın başakları okuyor’ projesinde öğrencilerle buluştu.
Başkan Kuş, ‘Ovanın başakları okuyor’ projesinde öğrencilerle buluştu. Admin
Advert

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Eyyübiye Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa yapılan ‘Ovanın Başakları Okuyor’ kitap okuma yarışması ve 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarında öğrencilerle bir araya geldi. İlçe genliğine yaptığı yatırımlarla kamuoyunun takdirini toplayan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, yeni projeyle daha farkındalık oluşturmaya devam ediyor. Eyyübiye Belediyesi ve Eyyübiye İlçe Milli eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa yapılan ‘ Ovanın Başakları Okuyor’ kitap okuma yarışması ve Bilim Fuarı;  Ambartepe Ortaokulu, Altınbaşak Ortaokulu, Maskan Ortaokulu, İkizce Ortaokulu, Güzelkuyu Ortaokulu ve Uğurlu Orta okullarının katılımıyla başladı. Ambartepe Ortaokulunda düzenlenen programa Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, İlçe Milli eğitim Müdürü Ahmet Demir, Belediye Başkan Yardımcıları, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, bölge muhtarları ile öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Eyyübiye gençliğinin her zaman yanında olduğunu belirten Başkan Kuş, okuma yarışmasında dereceye girecek öğrencilere bir de sürpriz yapıp, dağıtılacak hediyelerin dışında tablet sözü verdi

Yaklaşık 1500 öğrencinin faydalanacağı projenin açılışında konuşan Başkan Kuş,” Eyyübiye Belediyesi olarak her zaman ilçe gençliğinin, öğrencilerinin ve eğitim camiasının yanındayız ve destekçisiyiz. Bizler sizler okuyun diye her imkanı seferber etmeye devam edeceğiz. İnşallah bu projeyi ilçe geneline yayıp, daha çok evladımızın okumasına katkı sağlayacağız.” Dedi.

Katkılarından dolayı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’a teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir de,” Başkanımız sağ olsun her zaman eğitim camiamızın yanında. Gerek fiziki çalışmalarda gerekse de bu tarz sosyal projelerde bizlerden desteklerini esirgemeyen Başkanımıza teşekkür ederim.” Dedi.

urfa çağdaş eyyübiye kitap okuma ova okuyor öğrenci eğitim
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı