Advert
Advert

Başkan Kuş gece gündüz sahada.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, katılımcı belediyecilik anlayışı çerçevesinde rutin olarak sürdürdüğü esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Kuş gece gündüz sahada.
Başkan Kuş gece gündüz sahada. Admin
Advert

Göreve geldiği ilk günden itibaren sahadan bir an olsun ayrılmayan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, sorun ve taleplerin birinci ağızdan dinlenip, yerinde çözümler üretilmesi amacıyla sürdürdüğü esnaf ve vatandaş ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Başkan Kuş son olarak, Başkan Yardımcısı Mehmet Elgün ve Meclis üyesi  Halil Beyaz ile birlikte Dergah Çarşısı, Ucuzluk Pazarı ve tarihi çarşıda esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelip, taleplerini yerinde dinledi. Esnafı tek tek dolaşıp, hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Kuş, esnaf ve vatandaşların bölgeleriyle ilgili taleplerini de dinleyip, taleplerin yerine getirilmesi için ilgilileri talimatlandırdı. Bölge esnafının yoğun ilgi gösterdiği Başkan Kuş, yaklaşık 3 saatlik saha ziyaretinin ardından bölgeden ayrıldı.
 İlçeyi esnaf ve vatandaşlarla birlikte yönetmeye devam edeceklerini belirten Başkan Kuş,” Sahada talepleri dinleyip, bu taleplerin yerine getirilmesini hızlandırıp, vatandaşlarımızı ve esnafımızı mutlu ediyoruz. Bizim de en mutlu olduğumuz yer burası. “ dedi.

urfa çağdaş eyyübiye esnaf sorun
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı