Advert
Advert

Mardinli Tıp Bayramını Kutladı

Şanlıurfa Özel Şanmed Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Şeref Mardinli, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir açıklama yaparak sağlık çalışanlarının bayramını kutladı.

Mardinli Tıp Bayramını Kutladı
Mardinli Tıp Bayramını Kutladı Admin
Advert

Urfa Çağdaş/ 

Şanmed Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Şeref Mardinli,  14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“İnsanlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek ve halkımıza daha sağlıklı bir hayat sağlamak için gece gündüz demeden onurlu ve kutsal bir görevi büyük özveriyle yerine getirmeye çalışan tüm doktor ve sağlık çalışanlarımız, hiç kuşkusuzdur ki bu alanda fedakârlıkları ve meslek aşkları sayesinde, yaratılmışların en üstünü olan insanın yaşam kalitesini yükseltmede ve bu yaşam kalitesinin duraksamaya uğradığı hallerde hastalarını sağlığına kavuşturmak adına bu önemli ve zor görevi üstlenmişlerdir.

Günümüze ışık tutarak, bu günlere kadar ileri tıbbı sağlayan, tüm tıp insanlarını saygıyla anıyorum. Tıbbi bilgilerini insanlık yararına kullanan, Hastaların sağlığının kendileri için en önde sayan, Mesleğini vicdan ve ağırbaşlılıkla yürüten, insan yaşamına önem veren, din, ulus, ırk ayrımı yapmadan çalışan vefakâr sağlık personelimizin ‘14 Mart Tıp Bayramını’ kutluyor, başarılı çalışmalar diliyorum."

urfa çağdaş şanlıurfa şanmed hastanesi 141 mart tıp bayramı başhekim şeref mardinli kutlama
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı