Advert
Advert

Eyyübiye Belediyesinden Unutulmaz Kadınlar Günü Etkinliği

Eyyübiye Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından organize edilen 8 Mart Dünya Kadınlar günü etkinliğine katılan kadınlara Kültür Bakanlığı Devlet Türk Halk Müziği Korusu ve Sıra Gecesi ekibi unutulmaz bir gece yaşattı.

Eyyübiye Belediyesinden Unutulmaz Kadınlar Günü Etkinliği
Eyyübiye Belediyesinden Unutulmaz Kadınlar Günü Etkinliği Admin
Advert

Eyyübiye Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından organize edilen 8 Mart Dünya Kadınlar günü etkinliğine katılan kadınlara Kültür Bakanlığı Devlet Türk Halk Müziği Korusu ve Sıra Gecesi ekibi unutulmaz bir gece yaşattı. Eyyübiye Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından Batıkent Kültür Merkezinde organize edilen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliğine; Eyyübiye Belediye Başkanvekili Halil Müjde, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un eşi Zekiye Kuş, Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir ve eşi, Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Dağ, Eyyübiye Kadın Kolları Başkanı Gülten Balcı ile Eyyübiyeli kadınlar katıldı. Belediye halk oyunları ekibinin sahne almasıyla başlayan etkinlik, Kültür Bakanlığı Devlet Türk Halk Müziği Korusu ve Sıra Gecisi ekibinin birbirinden güzel ezgileriyle devam etti. İlçeye yapılacak yatırımlarla ilgili Ankara’da temaslarda bulunan ve geceye katılamayan Başkan Kuş, canlı bağlantı ile programa katılıp, emek verenlere teşekkür etti. Yaklaşık 2 saat süren ve unutulmaz anların yaşandığı gece, Başkanvekili Halil Müjde ile Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un eşi Zekiye Kuş’un katılımcılara plaket ve hediye takdimi ile sona erdi.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Eyyübiye Belediye Başkanvekili Halil Müjde, bu anlamlı günde kadına yönelik şiddetin de son bulmasını temenni ederek, kadınlar gününü kutladı.

Proğramın düzenlemesinde ve kadınlara yönelik pozitif ayrımcılıktan dolayı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’a teşekkür eden AK Parti Eyyübiye Kadın Kolları Başkanı Gülten Balcı da tüm kadınların günün kutladı.

URFA ÇAĞDAŞ eyyübiye kadınlar günü etkinlik proğram konser
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı