Advert
Advert

Başkan Özyavuz Halkla İç İçe

Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Pazar mesaisinde yine halkın içinde yer alarak gönüllerdeki yerini korudu. Mesai mefhumu gözetmeksizin Harran’a hizmet yolunda üstün gayret gösterdiklerine işaret eden Başkan Özyavuz, “Biz büyük bir aileyiz” diyerek talep ve istekleri dinleyip anında çözüm ürettiklerini söyledi.

Başkan Özyavuz Halkla İç İçe
Başkan Özyavuz Halkla İç İçe Admin
Advert

Her yönüyle daha yaşanabilir bir Harran hedefi doğrultusunda çalışmalarına devam eden Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, günün her saati vatandaşlarla da bir araya gelerek halkın istekleri doğrultusunda çalışmalarına yön vermeyi sürdürüyor. Hafta içi ve hafta sonu fark etmeksizin hemşerileri ile her fırsatta bir araya gelen Başkan Özyavuz, Pazar mesaisinde yine Harranlılarla bir araya gelerek istek, talep ve öneri dinledi.

Toplumun her kesimi ile görüşmelerini sürdüren ve Şeffaf Belediyecilik anlayışında örnek gösterilen Başkan Özyavuz'un mesai kavramı gözetmeyen görev aşkı Harranlılar tarafından da takdirle karşılanıyor. Başkan Özyavuz bugün de Millet Odası'nda vatandaşlarla bir araya geldi. Bir yandan kurumsal çalışmaları aktaran diğer yandan da önerileri dinleyen Başkan Özyavuz yaptığı değerlendirmesinde; "Harran'ımıza hizmet yolunda Pazar mesaimizde de Milletin Odası'nda kıymetli hemşerilerimizle bir aradayız. Cenab-ı Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Biz büyük bir aileyiz. Hizmet etmekten onur duyduğumuz hemşerilerimizle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyoruz.” İfadelerini kullandı.

Harranlı vatandaşlar da Başkan Özyavuz'u her defa halkın içerisinde gördüklerini ve bu yaklaşımından dolayı Başkan Özyavuz'a teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

urfa çağdaş harran başkan özyavuz mesai
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı