Advert
Advert

Akçakale Belediyesi İle Ulaşım Artık Çok Daha Kolay

Akçakale Belediyesi tarafından ulaşım şartlarının iyileştirilmesi için kırsalda yürütülen üst yapı çalışmaları kapsamında Baykuş Kırsal Mahallesi’ne stabilize yol yapıldı.

Akçakale Belediyesi İle Ulaşım Artık Çok Daha Kolay
Akçakale Belediyesi İle Ulaşım Artık Çok Daha Kolay Admin
Advert

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya’nın talimatlarıyla hayata geçirilen yol atağı sayesinde ilçede ulaşım sorunları bertaraf edilerek, ulaşım daha konforlu hale getiriliyor.

Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce üst yapı çalışmaları merkez ve kırsal mahallerde tüm hızıyla devam ediyor. Plan ve program kapsamında tüm ilçelere ulaşmaya çalışan ekipleri son adresi Kırsal Baykuş Mahallesi oldu. Ekipler mahalledeki 5 km.lik yolda stabilize çalışma yürüttü.

Mahalle sakinleri ulaşımın artık daha kolay olduğunu ifade ederek Başkan Yalçınkaya ve ekibine teşekkür ederken konuya dair yazılı açıklama yapan Başkan Yalçınkaya ise “Söz verdiğimiz gibi yolu olmayan mahallemiz kalmayacak inşallah. Peyder pey tüm mahallerimize, sokak içlerine üst yapı hizmetini götürüyoruz. Desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanlığımıza da teşekkür ediyor, yolun hayırlı olmasını diliyorum. Modern Akçakale inşası için gayretlerimizin süreceğini belirtmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

urfa çağdaş akçakale yol yapımı trafik akışı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı