mersin escort
Advert sex video sex video sex video
Advert

Aydın’da Şanlıurfalılar Artan ile devam dedi.

20.03.2021 tarihinde Aydın Şanlıurfalılar Derneği 1. olağan kongresini saat 12:00'da Aydın Polat düğün salonunda gerçekleştirildi. Ahmet Artan, Aydın Şanlıurfalılar Derneği Başkanı seçilerek güven tazeledi

Aydın’da Şanlıurfalılar Artan ile devam dedi.
Aydın’da Şanlıurfalılar Artan ile devam dedi. Admin
Advert

Aziz Budak—Urfa Çağdaş/

Yapılan genel kurulda kurucu başkan Ahmet Artan açılış konuşmasını yaptıktan sonra divanın oluşturulması için yapılan oylamada divan başkanlığına; Ferit Mızraklı, divan üyeliğine; İsmet Barlas ve İbrahim Yardımcı oylama sonucu seçildi.

Divan başkanlığına seçilen sayin Ferit Mizrakli Aydın 1.olagan kongresine katılan uye ve misafirlere birlik ve beraberlik mesajını veren bir teşekkür konuşması yaptı. Konuşma sonrası  gündem ise şu şekildedir:

1- Açılış ve yoklama yapıldı. Yeterli çoğunluğun olduğu belirlendi.

2-Divan heyetinin oluşturulması için divan başkanlığına Ferit Mızraklı, divan üyeliğine ise İsmet Barlas ve İbrahim yardımcı seçildi.

3- Divan Başkanı Ferit Mızraklı tarafından saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasından sonra yönetim ve denetim kurulu raporlarının okunması ibrası yapıldı. Yapılan seçimde tek liste ile seçime gidildi. Kabul edilen listedeki kişiler ile yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Yönetim kurulunda oy çokluğu ile Ahmet Artan, Aydın Şanlıurfalılar Derneği Başkanı seçilerek güven tazeledi.

Halil Güzel başkan yardımcılığına, Eyüp Curun Genel Sekreterliğe, Ufuk Nahya mali işler başkanı olarak seçildi.

Dilek ve temennilerden sonra kapanış konuşmasını Başkan Ahmet Artan gerçekleştirdi. Yapmış olduğu konuşmada İzmir Şanlıurfa federasyonu bünyesinde bulunan 12 derneğin bir çatı altında toplanmasını İzmir ve Ege bölgesinde güçlü bir birlikteliği sağladığını ve bu derneklerin oluşumu ile hemşehri birlikteliğinin daha güçlü etki yaratacağını belirtti.