mersin escort
Advert sex video sex video sex video
Advert

Başkan Özyavuz'a nezaket ziyareti

S.S. Gap Şanlıurfa Oto Test Oto Alım Satım Küçük Sanayi Sitesi Yarı Kooperatifi Başkanı Murat Ağaç ve üyelerinden Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'a ziyaret.

Başkan Özyavuz'a nezaket ziyareti
Başkan Özyavuz'a nezaket ziyareti Admin
Advert

Aziz Budak- Urfa Çağdaş/

S.S. Gap Şanlıurfa Oto Test Oto Alım Satım Küçük Sanayi Sitesi Yarı Kooperatifi Başkanı Murat Ağaç ve yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'u ziyaret ettiler.

S.S. Gap Şanlıurfa Oto Test Oto Alım Satım Küçük Sanayi Sitesi Yarı Kooperatifi Başkanı Murat Ağaç, yönetim Kurulu Üyeleriyle Beraber Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'a yaptıkları ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, Bugün Harran Belediye Başkanımız Mahmut Özyavuz'a bir nezaket ziyeretinde bulunduk. Tarir, kültür ve medeniyet yeri olan Harran'da başkanımız Mahmut Özyavuz'a çalışmalarında başarılar diledik." dedi.

Gezi sonrası Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’u da ziyaret eden esnaf, Başkan Mahmut Özyavuz’un kendilerine gösterdiği misafirperverlikten dolayı teşekkür ederek, Başkanla hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Şanlıurfa’ya döndüler.